Šis žvėrynas įkurtas 2001 metais ir dabar jo aptvare gyvena ne viena dešimtis įdomių žvėrelių. Tikime, kad apsilankymas  Jums bus smagus ir įsimintinas pažintimi su gamta bei unikalia galimybe  iš arti pamatyti, gal dar iki šiol nematytus jos gyventojus. Miško prieglobstyje, 5 hektarų aptvare gyvena per 30 grakščių gyvūnų.

Žvėryne pamatysite tauriuosius elnius. Į Lietuvą iš Kalnų Altajaus atvežtus 1954 m. ir dabar tik aptvaruose auginamus  dėmėtuosius elnius, kuriuos Tolimuosiuose Rytuose vadina „elniais-eglėmis“, iš Viduržiemio jūros kraštų kilusius ir į Lietuvą didikų XVI – XVII a. atvežtus pačius mažiausius šalyje elnius – danielius bei kalnų avinus muflonus, kurie šalyje atsirado 1976–1977 m.  Galima iš arti pamatyti, kaip „internacionalinėje“ šeimoje sugyvena iš skirtingų kraštų kilę, skirtingų charakterių gyvūnai. Jie drąsiai pasitinka į aptvarą užėjusius šeimininkus, norinčius juos pamaloninti mėgstamu maistu. Rudenį galima klausytis elnių riaumojimo. 

Yra galimybė ir apsigyventi žvėryno teritorijoje: 

  • Apgyvendinimas žvėryno teritorijoje, atskirame priestate nuo šeimininkų namo, kur galima gėrėtis laukiniais gyvūnais, juos  tiesiog galima stebėti   pro sodybos langus, netgi iš miegamojo. Kambarių skaičius – 3, vietų skaičius - 5. Yra WC, dušas, TV
  • įrengta virtuvė, kur svečiai gali patys ruošti maistą 
  • pirtis priestate
  • erdvus, apželdintas kiemas 

Dėl sodybos šalia žvėryno, kreiptis nurodytais kontaktais.

Sodybos nuomos  kaina nuo 100  € iki 125 € su PVM.

Nuomos kaina vienam asmeniui  25  €  su PVM.

Nuotraukos:

 

 

 

       
©elniosapnas.lt
JSN Nuru template designed by JoomlaShine.com